PARTI BESLAG, 1900-tal.

PARTI BESLAG, 1900-tal.
2542899. PARTI BESLAG, 1900-tal.

Beslag, nyckelskyltar och handtag i mässing, förgylld metall, övrig metall.

Ålders och bruksslitage, sorterat i påsar, ej genom gånget, ej funktionstestade, ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 286