PARTI TAVLOR, 2 st, olja på duk, Ann-Mari Hardmark samt Sven Erik Markhed.

254284. PARTI TAVLOR, 2 st, olja på duk, Ann-Mari Hardmark samt Sven Erik Markhed.

Hus, 46x41 cm, osignerad, Ann-Mari Hardmark
Skog, 38x46 cm, signerad Markhed.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 210