OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, teckning med täckvitt, signerad samt daterad 1851.

254283. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Porträtt, teckning med täckvitt, signerad samt daterad 1851.

Enligt text a tergo föreställande grosshandlare Willgot Grangren (1815 - 1878), Stockholm.
Ca 26,5 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 26,5 x 21 cm.

Antal besök: 1 162