FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Hommage a Schröder-Sonnenstern", färgserigrafi med metallprägling, stämpelsignerad och numrerad 02186/4200.

25428. FRIEDENSREICH HUNDERTWASSER. "Hommage a Schröder-Sonnenstern", färgserigrafi med metallprägling, stämpelsignerad och numrerad 02186/4200.

95 x 67.

Repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

95 x 67.

Repa.

Antal besök: 3 699