BECK & LJUNG. COMPUTER INK PLOT, TVÅ DELAR.

2542739. BECK & LJUNG. COMPUTER INK PLOT, TVÅ DELAR.

Red Indian game, signerad, 43/275, 1985.
Morning I, signerad, 201/275, 1985.
Bildmått 34x25 cm. Rammått: 29,5x39,5 cm.

Bruksslitage, insektsrester.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, insektsrester.

Antal besök: 326