BENGT WINBERG. "Blå rymd" olja på duk, signerad och daterad 64.

254270. BENGT WINBERG. "Blå rymd" olja på duk, signerad och daterad 64.

40 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 75 cm.

Antal besök: 6 155