Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
BENGT WINBERG. "Blå rymd" olja på duk, signerad och daterad 64.
254270. BENGT WINBERG. "Blå rymd" olja på duk, signerad och daterad 64.
40 x 75 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 75 cm.
Göteborgs Auktionsverk
5 936