DOSHI LEVIEN. Fåtölj, "Uchiwa", HAY, 2000-tal.

2542294. DOSHI LEVIEN. Fåtölj, "Uchiwa", HAY, 2000-tal.

Sammetsklädd sits och skinnklädd rygg. På benställning av svärtad ek. Sitthöjd ca 39 cm.

Bruksslitage och stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och stötmärken.

Antal besök: 550