2542248. Dyrlund. Teak Dresser/TV möbler.
Dyrlund. Teak Dresser/TV möbler. Dansk design från mitten av århundradet Teak och teak faner konstruktion. Med 2 skjutdörrar och interna hyllor. På hjul.
cca H 65,5 cm x B 103 cm x D 52 cm.
Tecken på användning är närvarande. Repor, fläckar och stötar.