BYRÅSPEGEL, PALL och RAKSPEGEL, 1800/1900-tal.

25420. BYRÅSPEGEL, PALL och RAKSPEGEL, 1800/1900-tal.

Ljust lövträ. Spegelns höjd 57 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 712