SPEGELSKÄNK, 18/1900-tal.

SPEGELSKÄNK, 18/1900-tal.
254189. SPEGELSKÄNK, 18/1900-tal.

2 Lådor samt 4 hyllplan. Längd: 89, Bredd: 49, Höjd: 201 cm.

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 669