STIG HENRIKSSON. Vättern från Huskvarna, olja på duk, signerad.

254177. STIG HENRIKSSON. Vättern från Huskvarna, olja på duk, signerad.

67 X 85 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 X 85 cm.

Antal besök: 5 291