Auktionshuset Kolonn
Konst
Måleri
STURE HAAG. I tunnelbanan, akvarell, signerad.
25416. STURE HAAG. I tunnelbanan, akvarell, signerad.
25 x 30 cm.
ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 30 cm.
ej examinerad ur ram.
Auktionshuset Kolonn
1 942