TOMTE, keramik, Gräfenroda, DDR.

2541175. TOMTE, keramik, Gräfenroda, DDR.

Höjd 65 cm.
Stämplad VEB Terracotta Gräfenroda DDR.

Fint bruksskick. Käppen saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 65 cm.

Antal besök: 1 040