BIOGRAF/TEATERSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.

254110. BIOGRAF/TEATERSTOLAR, ett par, 1900-talets mitt.

Ca. längd 106, bredd 39, höjd 86 cm.

Slitage, repor. Skada på tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor. Skada på tyg.

Antal besök: 1 642