LEKBORD MED KULRAMAR, 1900/2000-tal.

254105. LEKBORD MED KULRAMAR, 1900/2000-tal.

Diameter ca. 68, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 68, höjd 83 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 095