HYLLOR, ett par, Bruka design.

254101. HYLLOR, ett par, Bruka design.

Ca. längd 38, bredd 36, höjd 87 cm.

Bruksslitage. Obetydliga slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 203