KLÄNNING, konfektion, Fasilko, Sverige. 1960-tal.

254082. KLÄNNING, konfektion, Fasilko, Sverige. 1960-tal.

Märkt stl. 40.
Blixtlås i rygg.
Total längd ca. 103 cm. Mått vid söm i midja, 31.5 cm (x2).

Bruks- och åldersrelaterat slitage. Smärre fläckar. Söm nertill med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt stl. 40.
Blixtlås i rygg.

Antal besök: 3 247