AFTONKLÄNNING, Sömmerskesydd, 1950-tal.

254081. AFTONKLÄNNING, Sömmerskesydd, 1950-tal.

"Sweetheart" urringning. Trekvartsärm.
Total längd ca. 114 cm. Mått vid söm i midja, 33 cm (x2).

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Smärre fläckar.

Antal besök: 1 003