AFTONKLÄNNING, sömmerskesydd, 1950-tal.

254079. AFTONKLÄNNING, sömmerskesydd, 1950-tal.

Isydda stödribbor. Klädda knappar. Halsringning med rosett.
Mått vid söm under byst 33 cm(x2).

Skador/slitage/fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/slitage/fläckar.

Antal besök: 1 044