MATBORD, Tavolo XZ3, Magis.

MATBORD, Tavolo XZ3, Magis.
2540549. MATBORD, Tavolo XZ3, Magis.

Diameter ca. 120, höjd 74 cm.

Fläckar, repor, sarg med fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 120, höjd 74 cm.

Antal besök: 426