ÖLGLAS, 8 st, Reijmyre, SELTERGLAS, 6 st, 1900-tal.

25404. ÖLGLAS, 8 st, Reijmyre, SELTERGLAS, 6 st, 1900-tal.

Selterglas märkta etikettmärkta Glimma.

Smärre bruksslitage, fotmärkta FS.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 336