FIGURIN, samt kanna, Kina, 1900-tal.

254034. FIGURIN, samt kanna, Kina, 1900-tal.

Anka med grön glasyr, höjd 25 cm
Kanna, keramik, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kanna, keramik, höjd 15 cm.

Bruksslitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 721