PARTI TENN, 5 delar, 1900-tal.

254021. PARTI TENN, 5 delar, 1900-tal.

Burk, tre kandelabrar och en ljusstake. Bland annat "GAB TENN" och "Svenskt tenn". Höjder mellan: 11,5 - 12 cm.

Ålders- och bruksslitage. En ljuspip med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 081