EBBE FOG. Stadsbilder, 4 stycken litografier, signerade.

2539663. EBBE FOG. Stadsbilder, 4 stycken litografier, signerade.

206/300, ramstorlek 37 x 52 cm.

Ebbe Fog (1911–1970)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ebbe Fog (1911–1970)

Antal besök: 510