KARMSTOLAR, 2 st, 1950/1960-tal.

253939. KARMSTOLAR, 2 st, 1950/1960-tal.

Ljus klädsel. Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljus klädsel. Sitthöjd 45 cm.

Bruksslitage. Mindre repor.

Antal besök: 660