VINKYLARE, nysilver, Würtembergische Metallwaren Fabrik (WMF), 1900-talets första hälft.

253908. VINKYLARE, nysilver, Würtembergische Metallwaren Fabrik (WMF), 1900-talets första hälft.

Höjd 20, diameter 16,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 20, diameter 16,5 cm.

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 1 396