FILMAFFISCHER, mestadels barnfilmer.

253866. FILMAFFISCHER, mestadels barnfilmer.

Mestadels flera exemplar av samma affisch.
"Karlsson på taket", "Asterix 12 stordåd", "Scooby Doo och sjörövarmysteriet", "Helan och Halvan Lyckliga schweizerostar", "Björnungarnas jul", "Walt Diseney presenterad Pluto, Ferdinand och Tre små grisar", "Peter Pan och sjörövarna", "Här kommer Pippi Långstrump" samt "Lucky Luke rensar stan".

Största måttet ca 100 x 70 cm.

Ej genomgångna, slitage, skador, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 225