GÜNTHER FÖRG. Komposition. Monotyp. Signerad och daterad 2.11.98 / 28.

253857. GÜNTHER FÖRG. Komposition. Monotyp. Signerad och daterad 2.11.98 / 28.

52 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 001