GÜNTHER FÖRG. Komposition. Monotyp. Signerad och daterad 19.10.98.

253842. GÜNTHER FÖRG. Komposition. Monotyp. Signerad och daterad 19.10.98.

52 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 71 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 214