BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

253825. BYRÅ, engelsk stil, 1900-tal.

ljusblå med detaljer i guldfärg. Målade beslag. Längd 50, bredd 35, höjd 73 cm.

Ommålad. Nedre lådan kärvar. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 850