6 kaffekoppar, höjd 6,5, diameter 7,5 cm
8 kaffefat, diameter 14 cm
8 assietter, diameter 17 cm
1 gräddkanna, höjd 9 cm
1 sockerskål + lock,höjd 10, diameter 9 cm.
Bruksskick, ytslitage.
8 kaffefat, diameter 14 cm
8 assietter, diameter 17 cm
1 gräddkanna, höjd 9 cm
Bruksskick, ytslitage.