BORDSLAMPOR, 1 par, vitt glas, en signerad P. Ström.

253794. BORDSLAMPOR, 1 par, vitt glas, en signerad P. Ström.

Höjd 29-35 cm.

Bruksslitage samt en liten nagg på den höga.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 29-35 cm.

Antal besök: 542