MATTA, röllakan signerad RE.

MATTA, röllakan signerad RE.
2537582. MATTA, röllakan signerad RE.

238 X 168 cm.

Bruksslitage, kantband ställvis kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

238 X 168 cm.

Antal besök: 924