JOSEP OLIVET LEGARES. ”Hortelets (Olot) ”.

2537375. JOSEP OLIVET LEGARES. ”Hortelets (Olot) ”.

Olja på skiva
Signerad. På baksidan, titeln och daterad 1954.
25x36 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på skiva
25x36 cm.

I gott skick.

Nej, betalas av säljaren

Adress

Rosellón 227
08008 Barcelona
Spanien

Placering
B09
Antal besök: 249