INGEMAR PILSPETS. Akvarell, signerad.

253732. INGEMAR PILSPETS. Akvarell, signerad.

Komposition.
Ca. 27x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Komposition.
Ca. 27x21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 530