BRUNO KARLSSON. "Spårvagnen", färglitografi, signerad och daterad -01.

25370. BRUNO KARLSSON. "Spårvagnen", färglitografi, signerad och daterad -01.

29 x 38 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Gör en kostnadsfri värdering!

29 x 38 cm.

Bruno Karlsson (1927–2020)

Antal besök: 1 672