PHILIP ARCTANDER. Pall, bonad bok och fårskinn, tillskriven, "Muslinge", 1940-tal.

253670. PHILIP ARCTANDER. Pall, bonad bok och fårskinn, tillskriven, "Muslinge", 1940-tal.

Höjd ca 38 cm.

Bruksslitage, smärre repor på ben, omklädd.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 38 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 812