DOCKTEATER, 1970-tal.

DOCKTEATER, 1970-tal.
2536594. DOCKTEATER, 1970-tal.

Scen med 9 dockor. Längd ca 58 x 36 x 41 cm.

Märken, skador, slitage. Delar kan saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 378