Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och daterad. Kopia efter Bruno Liljefors.
253654. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, signerad och daterad. Kopia efter Bruno Liljefors.
67 x 90 cm.
Åldersslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
67 x 90 cm.
Åldersslitage.
Kalmar Auktionsverk
833