ESTER "ESSIE" APÉRIA-LEMON. Kjell Blomberg, bemålat gips, signerad och daterad -39.

253641. ESTER "ESSIE" APÉRIA-LEMON. Kjell Blomberg, bemålat gips, signerad och daterad -39.

Höjd ca 36 cm

Ändring: Föreställer keramikern och formgivaren Kjell Blomberg i unga år.

Slitage, smärre skador och färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 36 cm

Antal besök: 2 193