UNDERVISNINGSMATERIAL, 2 delar, samt VÅG, Dial-o-gram, 50/60-tal.

25362. UNDERVISNINGSMATERIAL, 2 delar, samt VÅG, Dial-o-gram, 50/60-tal.

Sektorer 2 st i gjutet gips, föreställande genomskärning av biologisk struktur. Höjd 44 cm. Våg med lösa vikter.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 846