PLASTMODELL "The Visible Woman", Renwal USA. 1960-tal.

253617. PLASTMODELL "The Visible Woman", Renwal USA. 1960-tal.

Mått på kartong 40 x 33 cm.

Bruksslitage, eventuellt ej komplett.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått på kartong 40 x 33 cm.

Antal besök: 1 059