SKÅL PÅ FOT, glas, Eva Englund, Orrefors, signerad.

253608. SKÅL PÅ FOT, glas, Eva Englund, Orrefors, signerad.

Expo. Höjd ca 17,5 cm.

Slitage och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Expo. Höjd ca 17,5 cm.

Slitage och repor.

Antal besök: 697