OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal. Porträtt av adelsman och musikalier. Monogramsignerad C.L. Olja på pannå.

25356. OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal. Porträtt av adelsman och musikalier. Monogramsignerad C.L. Olja på pannå.

38 x 25 cm.

Obetydligt färgbortfall. Skador på ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

38 x 25 cm.

Antal besök: 2 819