LOTTA FRIBERG LARSSON. Färglitografi, komposition med ren. Signerad och numrerad 21/150.

253530. LOTTA FRIBERG LARSSON. Färglitografi, komposition med ren. Signerad och numrerad 21/150.

41 x 32 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

41 x 32 cm.

Antal besök: 2 123