ALFRED DE BREANSKI. Olja på pannå, monogramsignerad A DE B.

253527. ALFRED DE BREANSKI. Olja på pannå, monogramsignerad A DE B.

Landskap med sjö.
Ca. 19x29 cm.

Färgbortfall .

Gör en kostnadsfri värdering!

Landskap med sjö.
Ca. 19x29 cm.

Färgbortfall .

Antal besök: 1 410