1 skål på 3-delad fot, höjd 13,5 cm,
stämplad Svenskt Tenn, C8 (1929), Stockholm
1 lockask med knopp i form av hund, höjd 13 cm,
stämplad GVH, svenskt tenn, G8 (1933)
1 askfat med central del i form av an kanin, diameter ca 15 cm,
stämplad Ads, svenskt tenn, G8 (1933).
Bruksslitage.
Bruksslitage.