MARIKA LANG. litografi, signerad samt numrerad 164/190.

253507. MARIKA LANG. litografi, signerad samt numrerad 164/190.

Bildyta 55 x 40 cm.

Oramad. Hörn något vikta.

Marika Lang (Född 1961)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 55 x 40 cm.

Oramad. Hörn något vikta.

Marika Lang (Född 1961)

Antal besök: 849