WILKE ADOLFSSON. Vinglas, 3 st, signerade och daterade -96.

253492. WILKE ADOLFSSON. Vinglas, 3 st, signerade och daterade -96.

Höjd: 22 cm.

Åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd: 22 cm.

Åldersslitage.

Antal besök: 3 663