SKOLPLANSCHER, 9 st, 50/60 tal.

25347. SKOLPLANSCHER, 9 st, 50/60 tal.

Skolplanscher med olika teman. Mått på den största 70 x 50 cm.

Proveniens, Bergska Skolan Finspång.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 248